Відгуки про компанію iziClick
- Альбіна Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Менеджер ха*ло , прислали не те, що замовляла , розмовляти не вміють , вирішити проблему теж , прийшов інший товар вони не винні, зіпсували дитині Миколая ,
- Андріана С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Руслан А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар хороший, але магазин дуже довго відповідав на повідомлення. Просила відправити терміново, але відправка затрималась, замовляла як подарунок, але в положення нажаль не увійшли і посилка прийшла вже після свята. Тож якщо вам треба терміново краще не покладатися. Але дл якості товару питань немає
- Владимир Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Линзы супер, лучше чем просто светодиодные лампы. Свет отличный и ещё за такую цену. Минусов не нашел. Всё ок. Рекомендую.
- Владимир Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Всё ок.
- Оксана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Куля на подарунок , поки не знаю працює чи ні , лампа держак для телефона працює , все добре , дякую. Єдине , краще упаковувати потрібно . Коробки погнуті , за це мінус одна зірочка .
- Алексей М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ярослав Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар не робочий
- Кирилл Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Худшая покупка в моей жизни аккумулятор просто дно Марианской впадины товар был куплен 1000гр а через день была черная пятница цена была 700гр не покупайте эту модель не у кого в нем токо одно светит хорошо но не долго 53 минуты на максимальном режиме зарядка часов семь а может и дольше каждый раз он живёт своей жизнью вообщем как китаец его собрал возможно он ещё долго стоя где то так как приехал полностью разряжен и долгу думал заряжаться ему или пойти погулять как света это делает .цена этому отходу 250гр .с Алика такого не присылали .
